Robert Högfeldt akvarell
2012-01-08
116278
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Tiggande lejon i vägkant, signerad R. Högfeldt, akvarell, 40x53 cm
Uppklistrat papper