Einar Nerman blomsterstilleben
2012-01-08
116276
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad Einar Nerman -68, olja på pannå, 57x29 cm
Pannåspricka, färgbortfall