Carl XIV Johan porträtt
Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
CARL XIV JOHAN, porträtt, 2 st, 1800-tal, varav en miniatyr, ristad i pärlemor, troligen lock till dosa, ben och silverkant samt tavla i trä, monogramsignerad och daterad, rammått 13x13 resp 30x24 cm
116266
2012-01-07