Akvarell 1800-tal
2012-01-07
116262
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gripsholm slott, bär monogram, akvarell på papper, 10,5x17,5 cm
Kantveck, skador