Mytologiska scener i ovala ramar
2012-01-07
116249
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., mytologiska scener, monogramsignerade och daterade 1941, olja på pannå, i ovala ramar, 120x95 cm