Reliefer plaketter glasmålning
2012-01-07
116230
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KUNGAPORTRÄTT, 3 st., GLASMÅLNING, PLAKETTER, 2 st., bl a 1800-tal
Skador