Harald Klinckowström olja
2012-01-03
116129
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Änder, signerad H Klinckowström 43, olja på pannå, 33x41 cm