Jaktsällskap oljemålning
2012-01-04
116089
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal, troligen Carl Abraham Rothstén (1826-1877): Jaktsällskap, monogramsignerad CAR, olja på duk, 41x33,5 cm