Madeleine Pyk blandteknik
2012-01-03
116063
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Slottet", signerad och daterad M. Pyk 1972, blandteknik, 21,5x28,5 cm