Thure Wallner oljemålning
2012-01-03
116041
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 9 000 SEK |
WALLNER, Thure (1888-1965): Domherrar, signerad och daterad T Wallner 1912, olja på duk, 35x46 cm