Order of the Seraphim Sweden

Order of the Seraphim Sweden
Order of the Seraphim Sweden
Order of the Seraphim Sweden
Order of the Seraphim Sweden

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SERAFIMERORDEN, Sverige, Kraschan, silver, förgyllt silver och emalj, stämplar, 84 mm

115939

2012-01-31