Carl Johansson oljemålning
2012-01-03
115902
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskapsbild, signerad Carl Johansson, olja på duk, 42x68 cm