Olja på duk
2012-01-04
115882
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Kor, olja på duk, 46x65 cm