Elis Ryberg litografi
2012-01-03
115877
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYBERG, Elis (född 1919): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, PT, färglitografi, 47x54 cm