Flamländsk skola 16/1700-tal olja på koppar
2012-01-03
115874
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FLAMLÄNDSK SKOLA (16/1700 tal): Marknadsscen,
olja på koppar, 23x30 cm