Arthur Bianchini oljemålning
2012-01-03
115849
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Furor vid havet, signerad Artur Bianchini, olja på duk, 40x64 cm