Skulptur i brons
2012-01-02
115842
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, brons, "Framåt", otydligt signerad och daterad 1911, Herman Bergman fud., höjd 37,5 cm
saknar del i handen