Damdocka 1800-tal

Damdocka 1800-tal
Damdocka 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAMDOCKA med vaxhuvud, 1800-talets senare del, huvud med sköld i vaxöverdragen massa, insatta fasta svarta ögon i glas, längd 55 cm

Skador

115791

2012-01-02