Pocher snöslunga

Pocher snöslunga
Pocher snöslunga
Pocher snöslunga
Pocher snöslunga

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POCHER VAGN, H0, omkring 1950-tal, schweizisk snöslunga med roterande fläkt

Obetydliga skador och oxid

115787

2012-01-28