Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POCHER VAGN, H0, omkring 1950-tal, schweizisk snöslunga med roterande fläkt
Obetydliga skador och oxid
115787
2012-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här