Oidentifierad konstnär
2012-01-02
115784
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fiskare, otydlligt signerad Severin Duolé?, olja på duk, 32x40 cm