Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-01-02
115778
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Gammal kvinna, otydligt signerad, olja på duk, 39x32 cm