Mecki och Micki

Mecki och Micki
Mecki och Micki
Mecki och Micki
Mecki och Micki

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

STEIFF "MECKI" OCH "MICKI" IGELKOTT, 3 st., 1950-60-tal, huvud i gummi, kropp i filt och plysch, klädd i skjorta, väst och byxor, en med etikett, höjd 28 cm

Smärre slitage och skador

115712

2011-12-29