Jacques Villon etsning
2012-01-02
115688
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VILLON, Jacques (Frankrike 1875-1963): Titelsida till Max Jacob "A poéme...", signerad Jaques Villon, HC, 18,5x14 cm