Yrjö Edelmann färglitografi
2011-12-28
115642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 123/175, färglitografi, 63x51 cm
Ramskada