Yrjö Edelmann färglitografi
2011-12-28
115639
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 115/150, färglitografi, 59x80 cm