Afrikanska trummor

Afrikanska trummor
Afrikanska trummor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRUMMOR, 4 st., Afrika, varav 2 äldre med skuren/pigmenterad dekor, 2 senare 1970/80-tal, höjd 20-68 cm

Skador

115626

2012-01-02