Dörrpar med smidesdekor
2011-12-27
115618
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DÖRRPAR, 1 par, 1800-talets slut, med dekorativt galler i silverfärgat smide, höjd ca 221, dörrbredd ca 126 cm
Glas saknas, skador, lås saknas, karmar saknas