Henri Goetz färglitografi
2011-12-27
115612
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOETZ, Henri (Frankrike 1909-1989): Komposition, signerad, 15/35 färglitografi, 28x33 cm