Bengt Lindström färglitografi
2011-12-27
115593
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad, färglitografi 89/90, 60x47 cm