Erik Elfvén oljemålning
2011-12-27
115566
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): Stadsbild med hustak, signerad EE, olja på pannå, 50x67 cm