Max Papart färgetsning på carborundum
2011-12-27
115558
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 60/99, färgetsning på carborundum med collage, 67x49,5 cm