Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2011-12-27
115555
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 200/380, färglitografi, bladmått 45x33,5 cm