Terrin med lock Kantonporslin 1800-tal
2011-12-28
115553
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, 1800-tal, Kantonporslin, dekor i famille rose av figurscener och stiliserade blommor, delvis förgylld, höjd 31 cm
Nagg