Oskar Bergman akvarell
2011-12-28
115544
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Gotland, signerad och daterad Oskar Bergman 1924, akvarell, 35x32 cm