Ivan Constantin oljemålning
2011-12-28
115536
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): Fjällbäck, signerad och daterad 1928, olja på duk, 96x148 cm