Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, senempire, mahogny, 4 iläggsskivor i mahogny, höjd 77, total längd 364x147 cm

Smärre skador

115505

2011-12-28