Vaser syskrin
2011-12-28
115481
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 2 st., Gustavsberg, Argenta, SYSKRIN, 1800-tal, mahogny, vasernas höjd 18 resp 22 cm
Skrinet med skador