Bordspendyl England
2011-12-22
115471
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSPENDYL, 2-delad, porslin, 1830/40-tal, senempire, polykrom dekor, höjd 42 cm
Skador, lagningar, pendel och nyckel medföljer