Erik Jerken akvarell
2011-12-22
115456
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): "Ensam på Hållö", signerad och daterad Jerken 1939, akvarell, 46x64 cm