Gottfrid Kallstenius oljemålning
2011-12-22
115451
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Kustbild, signerad G Kallstenius, olja på pannå, 49x53 cm
Färgbortfall