Telyt 400 mm Leica objektiv med Visoflex I

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TELYT, 1:5/400 mm Leica-objektiv, nr 1486168, 1957, utdragbart motljusskydd, i originalkartong, VISOFLEX I, med dubbelutlösare

Smärre repor och slitage, skadad kartong

115436

2012-02-26