Robert Högfeldt akvarell
2011-12-22
115430
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Sabeldans, signerad R. Högfeldt, akvarell, 27x38 cm