Torsten Renqvist etsning
2011-12-22
115412
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RENQVIST, Torsten (född 1924): Komposition, signerad och daterad Torsten Renqvist. 64, 96/150, etsning, 30x44 cm