Birger Ljungquist akvarell
2011-12-22
115399
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Flicka med pärlor i håret, signerad och daterad Birger Ljungquist 1963, akvarell, 40x32 cm