Hans Viksten litografier
2011-12-22
115398
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): (7) varav 5 st "Fröding", signerade, litografier, varierande mått