Joseph Magnus Stäck oljemålning
2011-12-22
115372
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
STÄCK, Joseph Magnus (1812-1868): Sällskap på bryggan, signerad och daterad JM Stäck 1840, olja på duk, 43x60 cm
Färgbortfall