Olle Baertling färglitografi
2011-12-21
115350
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, 171/300, 1957-68, färglitografi, 37x16 cm