Stolar sengustavianska
2011-12-22
115332
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 4 st., sengustavianska, skuren dekor, pastellage, bemålade
Slitage, skador