Dosor i silver
2011-12-21
115310
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, 2 st, silver, 1700/1800-tal, varav en invändigt förgylld, längd 7,5-8 cm