Oljemålning 1700-tal
2011-12-21
115264
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1700-talets andra hälft), Damporträtt, 77x58 cm
Färgbortfall, tryckskada